دعوت از نامزدهای عضویت در هیات رئیسه گروه های تخصصی

بدین وسیله به اطلاع اعضا محترم سازمان مي‌رساند انتخابات هيات رئيسه گروه‌هاي تخصصي دوره هشتم به موجب مواد 77 تا 79 آيين‌نامه اجرايي قانون نظام مهندسي و كنترل ساختمان و پیرو تعیین هیات اجرایی وفق بند 2 صورتجلسه شماره 6 مورخ 11/10/97 هیات مدیره این سازمان پس از اخذ مدارک ثبت نام و احراز شرایط در کارگروه سنجش کشوری، برگزار مي‌گردد.

زمان ثبت نام و تکمیل مدارک داوطلبين محترم هيات رئيسه گروه‌هاي تخصصي از روز چهارشنبه مورخ 24/11/97 به مدت 10 روز كاري می‌باشد. داوطلبين محترم مي‌توانند در ساعات اداري به دفتر ریاست سازمان ( آقای مهندس باباخانی ) طبقه سوم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان ایلام مراجعه و ثبت نام نمايند.

لطفا جهت اطلاع از شرایط و مدارک موردنیاز ثبت نام، فایل پیوست را مطالعه نموده و در صورت نیاز به كسب اطلاعات بيشتر با شماره 08432239458 (دفتر ریاست سازمان ) تماس حاصل فرمایید.

"آگهی دعوت از نامزدهای عضویت در گروه های تخصصی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان ایلام "

بدین وسیله به اطلاع اعضا محترم سازمان مي‌رساند انتخابات هيات رئيسه گروه‌هاي تخصصي دوره هشتم به موجب مواد 77 تا 79 آيين‌نامه اجرايي قانون نظام مهندسي و كنترل ساختمان (اصلاحیه 05/12/94) پس از اخذ مدارک ثبت نام و احراز شرایط در کارگروه سنجش کشوری، برگزار مي‌گردد. از کلیه داوطلبين محترم هيات رئيسه گروه‌هاي تخصصي در رشته های اصلی معماری، عمران، تاسیسات مکانیکی، تاسیسات برقی، شهرسازی، ترافیک و نقشه برداری که واجد شرایط مندرج در ماده 79 آئین نامه اصلاحی و ماده 11 قانون نظام مهندسی کنترل ساختمان، می باشند، دعوت می شود با در دست داشتن مدارک ذیل از تاريخ 24/11/97 الی 04/12/97 به مدت 10 روز كاري به دفتر ریاست سازمان واقع در ایلام – میدان دادگستری جنب اداره کل دادگستری مراجعه و ثبت نام نمايند. ( لازم به ذکر است تعداد افراد شرکت کننده مطابق شیوه نامه می بایست کمتر از 7 نفر نباشد و در گروه هایی که کمتر از 7 نفر باشد انتخابات برگزار نمیگردد. )

شرایط داوطلبی در شیوه نامه انتخابات مذکور در سایت سازمان www.ilamnezam.ir اعلام گردیده است.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام داوطلبین محترم شرکت در انتخابات هیات رئیسه گروههای تخصصی دوره هشتم به شرح ذیل می باشد.

اصل و تصویر شناسنامة عكس‌دار

اصل و تصوير كارت ملي

ارائه 6 قطعه عكس 4×3 جديد

اصل و تصوير مصدق پروانه معتبر اشتغال به کار مهندسی پايه يك با سنوات دو سال

اصل و تصوير كارت یا گواهی معتبر عضويت سازمان نظام مهندسي ساختمان استان ایلام

ارائه مدرک یا مدارک تحصیلی (کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری )

عدم سوء پیشینه کیفری

احراز عدم اعتیاد به مواد مخدربعد از تحویل مدارک فوق به هیات اجرایی، رسید اخذ مدارک، تحویل متقاضی می گردد. بدیهی است به درخواست های ناقص یا مواردی که پس از اتمام مدت مذکور ارائه شود ترتیب اثر داده نخواهد شد. لازم به ذکر است در گروه هایی که متقاضیان ثبت نام کمتر از 7 نفر باشند، انتخابات صورت نمی گیرد.

هیات اجرائی و نظارت انتخابات گروه های تخصصی
سازمان نظام مهندسی ساختمان استان ایلام