دوشنبه 6 تیر 1401
تماس با ما 5-32239451-084
مشکلات حوزه صنعت ساختمان در ایلام مرتفع می شود.

مشکلات حوزه صنعت ساختمان در ایلام مرتفع می شود.

رئیس کمیته تخصصی و عضو هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان ایلام ازحل مشکلات حوزه صنعت ساختمان در سطح استان ایلام خبر داد و گفت:  با ارائه راهکارها و استفاده از تجارب مهندسین، آموزش، استفاده از ظرفیت نخبگان و غیره مشکلات تخصصی حوزه صنعت ساختمان در استان ایلام برطرف می شود.

به گزارش روابط عمومی، رسول مرادبیگی از بررسی مشکلات حوزه صنعت ساختمان و ارائه راهکارهای برای حل مسائل موجود در کارگاههای ساختمانی  این استان خبر داد و افزود:در این راستا ارائه مجوز آتش نشانی به مجریان ازطریق آموزش فنی و حرفه ای با نظارت کمیته تخصصی صنعت ساختمان انجام و پس از قبولی در آزمون مجوز مربوطه  صادر می شود.

وی اظهار داشت: مطابق آخرین پایش قراردادهای مجریان ذیصلاح ساختمانی، کلیه قراردادهای فرم (ج) تحت یک قرارداد یکسان ارائه  خواهد شد و این موضوع در هیات مدیره نظام مهندسی ساختمان استان مطرح و در صورت موافقت اجرایی می شود.

رئیس کمیته تخصصی و عضو هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان ایلام تصریح کرد: جهت آموزش ایمنی و حقوقی  ساختمان به مجریان ذیصلاح ، کمیته HSE  توسط  این سازمان با همکاری اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و انجمن ایمنی و فنی و حرفه ای استان تشکیل می شود و در این راستا گواهینامه معتبر صادر خواهد شد.

مرادبیگی از افزایش نظارت ها به منظور استاندارد سازی صنعت ساختمان در زمینه های مختلف در این استان خبر داد و اظهار داشت: کمیته نظارت متشکل از نمایندگان صنعت ساختمان و اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای بازدید از کارگاههای فعال ساختمانی در سطح شهر ایلام  تشکیل می شود.