امروز دوشنبه 27 فروردین 1403

جلسه مشترک سازمان و شرکت شهرکهای صنعتی

تاریخ ارسال : 1402/12/16 22:17 نویسنده : مدیریت

 

برگزاری جلسه مشترک رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان با سرپرست و معاون فنی شرکت شهرک های صنعتی استان ایلام :


✍به گزارش روابط عمومی سازمان جلسه مشترک سازمان نظام مهندسی ساختمان و شرکت شهرک های صنعتی استان در محل سازمان برگزار شد

:آقای مهندس مرادبیگی ضمن تبریک انتصاب به سرپرست جدید شرکت شهرک های صنعتی، بیان کرد؛ ساخت و ساز در شهرک های صنعتی باید بر اساس ضوابط و قوانین سازمان نظام مهندسی باشد و تعامل و همکاری دوسویه باید در اولویت قرار گیرد.

:رییس سازمان افزود: بر اساس قانون ، ارائه خدمات فنی و مهندسی به لحاظ طراحی و نظارت بر ساختمان های غیر دولتی باید توسط مهندسین سازمان نظام مهندسی ساختمان انجام شود و این مهم بطور ویژه در دستور کار‌ قرار گیرد .

:رئیس هیأت مدیره نظام مهندسی اضافه کرد: باید الزام کنترل های خدمات فنی و مهندسی سازمان به صورت مستمر، بر اساس معیارهای فنی و با رعایت کامل ضوابط ساخت و ساز در شهرک های صنعتی توسط سازمان نظام مهندسی ساختمان صورت گیرد.

: مهندس نادری سرپرست شرکت شهرکهای صنعتی گفت: نحوه طراحی و نظارت بر پروژه های صنعتی بسیار مهم است و شرکت شهرک صنعتی خواهان تعامل و گسترش همکاری با سازمان نظام مهندسی ایلام است

:گفتنی است این جلسه با هدف عقد تفاهم نامه فی مابین دو سازمان نظام مهندسی و شرکت شهرک های صنعتی برگزار شد و پیرامون ضوابط ساخت و ساز در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان بحث و تبادل نظر شد.#روابط‌_عمومی

سازمان نظام مهندسی ساختمان استان ایلام